Can Colom

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Eten op locatie

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Het elegante Can Colom Banyalbufar hotel biedt accommodatie met Wi-Fi in de hele accommodatie op 13 minuten wandelen van Secluded spot. Dit hotel biedt 6 gastenkamers en voorzieningen zoals een restaurant.

    Dit hotel in Banyalbufar biedt een schilderachtige ligging in de nabijheid van Malvasia de Banyalbufar. Deze accommodatie is slechts 400 meter verwijderd van Biblioteca de Banyalbufar in Banyalbufar. Torre del Verger bevindt zich in de buurt van Can Colom Banyalbufar. Het hotel heeft een goede verbinding met vele bezienswaardigheden en ligt op een paar stappen verwijderd van busstation Banyalbufar 1.

    De kamers van dit pand in Banyalbufar bieden gasten een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche en een apart toilet. Met een haardroger en handdoeken zijn de badkamers ook voorzien van een inloopdouche en een apart toilet.

    Can Colom hotel biedt een heerlijk ontbijt in het restaurant. Bij dit hotel hoort restaurant Can Colom.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 16:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    LicentienummerTI/231

    Kameropties bij Can Colom Banyalbufar

    De kamers van dit pand in Banyalbufar bieden gasten een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche en een apart toilet. Met een haardroger en handdoeken zijn de badkamers ook voorzien van een inloopdouche en een apart toilet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto
    Double Kamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Gangen foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto
    Superior Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 39 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Kamer foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Macro Details foto Can Colom Banyalbufar Bedden foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto
    Superior Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 23 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Can Colom Banyalbufar Kamer foto Can Colom Banyalbufar Bedden foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto Can Colom Banyalbufar Buitenkant foto
    Economy Double Kamer

    Grootte: 14 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Can Colom Banyalbufar

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Can Colom Banyalbufar

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Serveert Can Colom hotel een ontbijt?
      Ja, Can Colom hotel biedt verschillende soorten ontbijt, dagelijks geserveerd in het restaurant.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Can Colom Banyalbufar